Snažíme se vyřešit vaší situaci co nejlevněji

Jsme vždy stoprocentně diskrétní, takže se na nás můžete v jakémkoliv ohledu spolehnout. Pracujeme pomocí našich exkluzivních kontaktů, a proto s našimi finančními produkty máte často podobné úroky jako v bance. Chcete také sazbu jako v bance? Nízké splátky a co nejnižší úroky? Pak se můžete obrátit na profesionály v tomto oboru. Nebankovní hypotéky bez registru mají ještě mnoho dalších výhod, pro které si je velice rychle oblíbíte.

Hypotéku nastavenou od 3% p.a. můžete vyřešit spoludlužníkem. Tato sazba je tak nízká z toho důvodu, že nemáte žádný záznam v registru nebo v případě, že máte, ale jedná se jenom o drobný záznam, který můžeme přehlédnout a díky tomu můžeme určit až takto nízko úrokovou sazbu.

Jinak můžete dát přednost nebankovní hypotéce pro spotřebitele od 6% p.a. u tohoto případu mají podnikatelé podobné šance jako Vy.

Hledáte jiné řešení? Finance pro družstva nebo firmy? Jsme schopni sjednat i jiné podmínky a ujednat smlouvy na úvěry a hypotéky i jiného typu.

Hotovost rychle a bezpečně

Podmínky jsou tak snadné, že je zvládne splnit opravdu každý. Začít můžete krátkým dotazníkem, který vyplníte a pošlete online a my se vám záhy ozveme. Navrhneme řešení a budeme se vaší situací nepřetržitě zabývat. Je možné také expresní jednání. Zašleme všechny domluvené podklady, vše s vámi probere náš pracovník a peníze můžete mít bez otázek a bez poplatků předem. Sjednané s dobou splácení až na 30 let a velice nízkou úrokovou sazbou. Využijte každé příležitosti, která se před vámi otevírá.

Poskytujeme podnikatelské úvěry a zprostředkováváme spotřebitelské úvěry, tedy nebankovní hypotéku, až do 70% odhadní ceny nemovitosti. Úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit. Je to bez poplatků. Bez poplatků je také odhad vaší nemovitosti. Tolerujeme také záznamy v registrech.

Napsat komentář