Pro podnikatele je zde výhodná nebankovní hypotéka

V prvé řadě bychom si neměli plést spotřebitelské úvěry, které se poskytují běžně spotřebitelům, tedy občanům, právě s názvem nebankovní hypotéka, která se poskytuje jenom podnikatelům.

Nebankovní hypotéka bez registru je poskytována pouze podnikatelům a firmám, kteří finance z tohoto úvěru vloží do svého podnikání.

Pokud jste v minulosti měli problémy s bankami a znáte pojem registr dlužníků, tak je vám zřejmě jasné, že pokud jste zde zapsáni, tak vám žádná banka neposkytne úvěr ani půjčku. Musíte využít nebankovní společnosti, které na registr nahlíží úplně jiným způsobem. Nepřehlížíme registr, jako by to nic nebylo, díváme se do něj a výsledek vyhodnotíme. Ovšem není to k vašemu neprospěchu, ale právě naopak k vašemu prospěchu. Někteří klienti po projetí registrů mohou dostat nižší úrokovou sazbu než je běžná míra tedy 6% p.a. v takovém případě se můžete dostat až na 3% p.a.

Záznam v registru není překážkou k penězům

I nebankovní hypotéka má své podmínky. U této samozřejmě ručíte nemovitostí, jako je tomu u každé jiné hypotéky. Odhad vaší nemovitosti si provedeme sami a to na základě fotografií, které nám zašlete třeba e-mailem. Dostanete až 70% odhadní ceny nemovitosti. Tento odhad je zdarma a provedený návrh, který vám vytvoříme po analyzování vaší finanční situace je také bez poplatků. Předem neplatíte žádné poplatky. Po přichystání výše úvěru dle hodnoty nemovitosti následně zjistíme, zda jste schopni splácet. Nečeká vás žádné dlouhé papírování, ani dokumenty, kterým byste nerozuměli. Jakmile pošlete vyplněnou žádost, okamžitě ji budeme zpracovávat a bude se vám věnovat odborný pracovník, který vám v případě nesrovnalostí odpoví na jakékoliv otázky. Můžete přijet k nám podepsat smlouvy nebo můžeme přijet my za Vámi. Naši makléři jsou v každém větším městě, proto není problém se jakkoliv narychlo domluvit. Expresní jednání může být vyřízeno ze dne na den a od podpisu smlouvy můžete mít peníze do 24 hodin. Úvěr můžete splácet od jednoho roku do třiceti let.

Napsat komentář