Hypotéka bez registrů znamená značné výhody

Jistě Vás při přečtení tohoto názvu napadne první výhoda, která znamená, že můžete dostat úvěr i za cenu toho, že jste zapsáni v registrech dlužníků. Do těchto registrů se dá dostat velice snadno. Většinou k tomu postačí jedna opožděná platba a vaše jméno se může ocitnout na černé listině. Ven se jen tak lehce nedostanete, pokud neuplyne nějaká doba. V registrech však najdete i mnoho dalších údajů, které většinou pro klienty banky nejsou příznivé. Nejenom opožděné platby, ale také údaje, kdy jste na svém účtu v mínusu, kolik máte dalších dluhů, jaké exekuce a mnoho dalšího. My však s registry pracujeme úplně jiným způsobem, protože záznamy tolerujeme. Banky však v žádném případě neposkytnou peníze někomu, kdo je zapsaný v takovémto registru, to je hlavní rozdíl mezi bankovním a nebankovním systémem.

Nebankovní hypotéka bez registru však neznamená, že s registry nepracujeme. Do registrů nahlížíme a podle nich se určuje například výše úrokové sazby nebo výše splátky. Se všemi proměnnými se v této oblasti pracuje a my se vždy snažíme v prvé řadě o to, abyste mohli běžně splácet. Abyste se nedostávali do mínusu nebo do větších finančních problémů, proto je potřeba brát na všechny tyto proměnné ohled. Navíc pokud projedeme registr a zjistíme, že jste solidní klient, může vám to v mnohém pomoci. Například vám můžeme snížit běžnou úrokovou sazbu. Ta se pohybuje okolo 6% p.a. ale my vám ji můžeme snížit až na 3% p.a. Registry tak nejsou překážkou v dosáhnutí peněz z úvěru, ba právě naopak ve vaší situaci vám mohou v ledasčem pomoci. Pokud máte záznamy, pak je tolerujeme a peníze můžete také dostat. Zjišťuje se především míra zadlužení a podobně.

Peníze se používají na podnikání

Tuto nebankovní hypotéku mohou získat podnikatelé. Peníze se používají opět do podnikání, kdy s nimi zaplatíte své dluhy, nebo můžeme pokrýt některé z výdajů. Je možné také vyplacení z exekucí touto formou. Pokud jste hrubě v mínusu, tedy vaše příjmy nepřekračují částku výdajů, pak vám velice rádi pomůžeme i s konsolidací půjček.

Napsat komentář