Nebankovní hypotéka

Nebaví vás složité papírování? Chození po úřadech a vyřizování všech dokumentů a formulářů je únavné a často tím trpí nejenom lidé samotní, ale celá rodina. Jakmile vás odmítnou i v bance, je to špatné a člověk se dostává do složité životní situace. Banky mají své vlastní podmínky, které jsou dané a které v žádném případě nepřekročí. Ovšem i ta nejhorší situace má východisko. Světlo na konci tunelu, kam se dostanete, až to všechno vyřešíte. Pokud vás nebaví nekončené vyřizování, čekání na peníze dlouhé týdny, měsíce nebo roky, obraťte se na nebankovní hypotéky bez registru.

Vyřízení je snadné a jednoduché. Papírování není vůbec složité, takže úvěr během krátké chvíle vyřídí opravdu každý, kdo umí číst a psát. Dokonce je možné expresní jednání, což znamená, že vyplacení peněz může proběhnout do 24 hodin. Všechno vyřídíte rychle a bezpečně. Vašeho soukromí si vážíme, a proto pracujeme diskrétně a obezřetně nakládáme se všemi informacemi, které nám poskytnete. Poskytujeme podnikatelské úvěry, ale jsme také odborníky ve zpracování spotřebitelských úvěrů – nebankovních hypoték. Obrátit se na nás mohou i lidé, kteří mají záznamy v registrech. Běžný záznam nutně neznamená, že byste peníze nedostali. I s drobnými záznamy můžete získat peníze, takže se dopředu není čeho obávat.

Postup úvěru a jeho přednosti

Po zaslání vaší vyplněné žádosti, kterou odešlete online, se ihned začneme zabývat vaší finanční situací, kterou vyhodnotíme a následně vám obratem zašleme údaje o finančních možnostech.

Dopředu se žádné poplatky neplatí. Neplatíte ani za odhad nemovitosti, který provádíme odborným způsobem sami. Peníze se vyplácí až do 70% odhadní ceny nemovitosti. Splácet můžete jeden rok nebo i třicet let. Vyberte si, která varianta bude pro vás příjemnější, a nastavte si dobu splácení, jak budete chtít. Žadateli o tuto formu nebankovní hypotéky mohou být i klienti, kteří mají záznamy v registrech nebo jsou vysokými dlužníky a mají problémy s exekucemi. Běžně se dává bez záznamu v registru 3% p.a. tento případ platí i pro klienty, kteří mají drobný záznam. Ostatní spotřebitelské úvěry se pohybují od 6% p.a.

Napsat komentář