Hypotéka bez příjmu

Potřebujete hypotéku, ale banka vás odmítla? Máte problémy, exekuce, zápisy v registrech dlužníků nebo jiné finanční neshody? Nízký příjem a špatná bonita to jsou dvě zásadní věci, které si banky zjišťují a kvůli kterým následně mnoho z klientů nedostane hypotéku, úvěr či běžnou půjčku. V dnešní době není vůbec jednoduché získat peníze.

Pokud jste si mysleli, že můžete získat peníze alespoň formou hypotéku, u které nebudete prokazovat svůj příjem, pak jste na omylu. Takováto hypotéka totiž není možná. Nevyskytuje se ani v bankovním, ani v nebankovním sektoru.

Co dělat, když vám banka nechce půjčit?

Nemusíte si však dělat starosti hned od samotného začátku. Hypotéka bez příjmu sice neexistuje, ale půjčku vám rozhodně zprostředkovat můžeme a to za velmi výhodných podmínek. Ze zákona si každý poskytovatel úvěru musí ověřit, zda je jeho klient schopen splácet, a proto musíte také doložit některé smlouvy či výpisy z bank. Veškeré vyřizování je však snadné a velice jednoduché. Nemusíte se dopředu obávat toho, že pokud máte nízký příjem či malé daňové přiznání, že to bude velký problém. Právě takovýmto lidem individuálně nastavujeme výši splátek a snažíme se jim jakkoliv vyhovět, abyste dokázali splácet a nedostávali se do zbytečných dalších dluhů nebo snad exekucí.

Dokazování výše příjmu je velice jednoduchá záležitost, kterou zvládnete za pár minut. Potřebujete k tomu smlouvu ze zaměstnání, výpisy z bankovního účtu za posledních například 6 měsíců a výplatní pásky. Pokud nejste zaměstnance, ale jste například podnikatel, budete potřebovat taktéž výpisy z bankovního účtu, dále daňové přiznání, například za poslední období a ani nevadí, že bude nízké. Nějak se s tím vypořádáme a zajisté nějakou půjčku poskytneme. Dále podnikatelé musí prokázat, že podnikají, nestačí mít jenom založenou živnost, ale musíte ji provozovat. Půjčku však mohou dostat i lidé na mateřské dovolené nebo invalidní důchodci. Zde si musíte obstarat, zajisté už máte doma, rozhodnutí o nabytí a plnění příspěvku.

Celý proces nezabere více jak pár minut času. Nemusíte chodit na zdlouhavé schůzky, všechno se dá vyřídit pomocí internetu, a proto získáte úvěr během pár dní. Vyplácíme až 70% odhadní ceny nemovitosti. A splátky jsou velice nízké.

Napsat komentář