Americká hypotéka

Americká hypotéka je vhodná opravdu pro každého. Jedná se o mimořádný finanční produkt, který nabízí formou hypotéky peníze, které můžete použít za jakýmkoliv účelem. Můžete si cokoliv koupit, zaplatit, splatit dluhy, vymanit se z exekucí, ale také si můžete pořídit vlastní bydlení či spoustu dalšího.

Rozdíl mezi bankami a nebankovními společnostmi

K tomuto tématu se často přiřazuje také rozdělení nebankovních a bankovních společností. Potřebujete peníze pro běžné výdaje? Chcete si zařídit vlastní bydlení? V tom případě jdete suverénně do banky pro úvěr nebo půjčku. Jenomže zde může nastat komplikace. Banky totiž své klienty řádně prověřují. Nesmíte mít v žádném případě zápis v registru dlužníků. Musíte být bonitní klient. Nesmíte mít například vyšší věk, než jaký je limit v jejich tabulkách. Banky mají svá vlastní pravidla, která pro jejich fungování bohatě stačí. Jenomže co v případě, že máte například nízký příjem, exekuce nebo nějaký ten vroubek formou zápisu v registru dlužníků? V tom případě s bankou nemůžete počítat, ale můžete počítat právě s nebankovní společností, protože ty se snaží vyhovět i lidem, kteří jsou nějakým způsobem v nesnázích, nebo těm lidem, kteří jenom například nedosahují svým výdělkem na úvěr.

Rychlé jednání a snadné vyřízení úvěru

V poslední době je získání hypotéky velmi složité. Ani banky neposkytují záruku, že peníze dostanete a proto se mnoho lidí obrací rovnou na nebankovní instituce, které vám zajistí rychlé schválení úvěru a také velmi nízký úrok. Garantují úrokovou sazbu podobnou té, která se běžně vyskytuje v bankách, takže i splátky jsou nastaveny velmi nízko. Doba splácení se může pohybovat od jednoho roku až po dobu třiceti let. Samozřejmostí je výše vaší odměny. Za svou nemovitost dostanete až 70% její odhadní ceny. Odhad provedeme na základě vámi zaslaných fotografií. Vše probíhá přes internet, takže je vyřízení snadné a velmi rychlé. Peníze můžete mít, od podpisu smlouvy do 24 hodin, na svém učtu.

Napsat komentář