Nebankovní americká hypotéka

Hypotéka, kterou mohou získat všichni podnikatelé a všechny firmy. Lidé se založenou živností, podnikáním nebo vlastní firmou mohou získat úvěr formou této hypotéky. Nebankovní americká hypotéka je podnikatelský úvěr, u kterého se peníze používají pro účely podnikání. Můžete s nimi vyplatit mzdy zaměstnancům, zaplatit jiné dluhy, zdravotní a sociální pojištění, nedoplatky na daních, můžete také nakoupit movitý majetek, zařízení a stroje do provozu a mnoho dalšího. Peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem, ale vždy za účelem podnikání. Nebankovní sektor má neomezené možnosti a proto tento typ úvěru ocení jistě každý drobný i velký podnikatel.

Finanční možnost přímo pro vás

Jak vyřešit složitou situaci ve firmě? Nemáte na zaplacení dluhů, chybí vám peníze na úhradu faktur? V tom případě se můžete obrátit na tuto jedinečnou možnost. Podnikatelský úvěr získáte jako běžnou hypotéku. Ručit budete nemovitostí. Do zástavy můžete dát jakýkoliv objekt, byt, rodinný dům, ale i pozemek, halu, komerční budovu a mnoho dalšího. Provedeme sami odhad ceny nemovitosti. Na základě podkladů můžete získat až 70% odhadní ceny nemovitosti. Jak budeme zjišťovat údaje o nemovitosti? Stačí nám zaslat pár fotografií pomocí e-mailu. Jednáme velice rychle.

Pro banky jsou často firmy nepraktickými klienty, proto v mnohých případech na podnikatelský úvěr ani nedosáhnete. Banky netolerují záznam v registru dlužníků, ani exekuce či jiné finanční problémy. Nebankovní sektor se v tomto liší svým jednáním a způsobem tolerance. Jsme schopni individuálně celou situaci posoudit a nastavit výši splátek tak, abyste ji dokázali normálně v pořádku splácet. Neplatíte žádné poplatky předem a splácet můžete po dobu, kterou si sami zvolíte (1-30let). Máme ke každému otevřený přístup. Žádné složité papírování. Vyřešíme jakoukoliv situaci. Společnými silami jistě najdeme vhodné řešení, které pro vás bude vysvobozením z finančních problémů.

Napsat komentář