Nebankovní hypotéka bez registru

Nebankovní hypotéka bez registru spadá do sekce podnikatelských úvěrů. Čili o ni mohou žádat jenom podnikatelé, firmy a OSVČ. Peníze, které získáte touto formou, musíte vložit do svého podnikání, proto se jedná o podnikatelský úvěr. Zprostředkujeme hypotéku za velmi výhodných podmínek. Stačí ručit jakoukoliv nemovitostí. Může to být pozemek, budova, dům, byt, ale i komerční objekt či cokoliv dalšího. Jakmile nemovitost dáte takzvaně do zástavy, což se děje u každé běžné hypotéky, odhadneme její hodnotu. Naši odborníci berou v úvahu lokalitu, stav a další kritéria, podle kterých vyčíslí sumu. Zašlete nám pár fotografií nemovitosti například e-mailem a my vám provedeme odhad zdarma. Z této odhadní ceny domu můžete získat částku až do výše 70%. Následně už jenom splácíte měsíční splátky. Ty se vždy snažíme upřesnit dle konkrétního případu. Zajistíme však velice nízkou a pro vás výhodou úrokovou sazbu. Často je podobná té v bance.

Bez registru neznamená bez registru

Abychom si tuto zapeklitou situaci vysvětlili, řekneme si, že název bez registru neznamená, že se do registru nenahlíží. U nás v tomto případě se jedná o to, že do registru se nahlíží, ale záznamy, které tam máte, je možné tolerovat. Proto nemusí být problémem k získání úvěru či hypotéky.

Do registru dlužníků, bankovního i nebankovního, se nahlíží vždy. Tuto sekvenci procesů provádí jak banky, tak také všichni ostatní poskytovatelé půjček a úvěrů. Každý poskytovatel si totiž musí ověřit, zda můžete splácet a zda nejste předlužení. Proto je vždy nezbytné, abyste dokázali příjmy. Ovšem právě záznam v registru dlužníků nemusí být problém. Banky sice záznamy v žádném případě netolerují, ale naopak nebankovní společnosti se těší velké oblibě, protože vám kdejaký malý záznam, i větší, dokážou odpustit a přehlédnou jej. Splácet můžete až dlouhých 30 let. Ovšem dobu splácení si můžete zvolit a nastavit si jej podle vlastní představy a to od jednoho roku po dobu právě třiceti let.

Napsat komentář