Netradiční způsob financování

Nekonečné prokazování příjmů, prozkoumávání registrů dlužníků, dlouhé čekání na schválení půjčky a nepříznivé podmínky – toto jsou věci, které vás pravděpodobně potkají, pokud se rozhodnete pro půjčku od banky. Jestliže se tomu chcete vyhnout, tak využijte modernější a mnohem zajímavější způsob financování, který je poskytován nebankovními společnostmi. Jedná se o nebankovní americké hypotéky, tedy o finanční produkty, které vám pomohou vyřešit nepříznivou finanční situaci nebo splnit si své sny. Nedostatek financí se dá zkrátka řešit, a právě nebankovní půjčka je řešením.

Americká hypotéka je pro valnou většinu lidí stále neznámým finančním produktem, i když je k dostání už nějakou tu řádku let. Je to přitom ohromná škoda, poněvadž nabízí podmínky, které rozhodně nejsou k zahození, a které budou vyhovovat valné většině lidí. V čem je tedy tento úvěr tolik výjimečný a jakými charakteristikami se může chlubit?

  • Jednoduché vyřízení online
  • Schválení do 24 hodin, peníze do druhého dne
  • Splácení dle libosti od 1 do 30 let
  • Financování až do výše 70 % odhadované ceny nemovitosti
  • Bez nutnosti prokazovat se svými příjmy
  • Bez nahlížení do registrů dlužníků
  • Nízký úrok, konkurenceschopný úroku v bankách

Půjčka, která bude vyhovovat každému

Výhodou tohoto úvěru je i to, že je vhodný pro všechny zájemce. Je jedno, jestli jste jednotlivec, který se potřebuje vyplatit z exekuce, nebo začínající podnikatel, jemuž by se hodila finanční výpomoc do začátku. Díky příznivým podmínkám lze říci, že tato půjčka bude vyhovovat každému. Je potřebné totiž jediné, a to to, abyste se zaručili nemovitostí, což pro valnou většinu lidí není žádný problém, poněvadž disponují vlastním domem, bytem, pozemkem, komerčním prostorem či čímkoliv jiným. Pokud nic takového nevlastníte, tak ale nezoufejte, nebankovní společnost vám ještě dává možnost najít si spoluručitele.

Napsat komentář