Nebankovní hypotéka bez registru

Hypotéky bez registru nejsou spotřebitelské úvěry. Pro koho jsou tedy určené? Kdo je může získat? V tomto případě musí jít vždy o podnikatele nebo firmu. Získané peníze se opět vrátí do podnikání. Tento způsob získání peněz je jenom pro podnikatele a firmy, kteří peníze vloží následně do svého podnikání.

Už jste slyšeli tento pojem? Nebo je to poprvé? Ve všeobecné veřejnosti se tento název slýchává už poměrně běžně, avšak často nám k tomu některé prvky unikají. Co tedy tento název vypovídá a jak je to v naší konkrétní situaci? Nebankovní hypotéka bez registru neznamená, že bychom do registru nenahlíželi nebo že bychom si ho vůbec nevšímali. Do registrů dlužníků se díváme a nahlížíme spíše z toho důvodu, abychom vám mohli pomoci, což záhy zjistíte. Záznamy často úplně tolerujeme. Podle nich se akorát může nastavit výše splátek a úroky, abyste se kvůli svým dluhům nepropadali ještě hlouběji. Pokud jste na dně, pak je nejhorší propadnout se ještě hlouběji. To si vy ani my nepřejeme a proto záznamy tolerujeme a snažíme se pomáhat lidem v jejich financování úvěrů. Často se stává, že při nahlédnutí do registru můžete získat nejnižší možný úrok. Normálně se pohybuje úrok od 6% p.a. ale pokud nemáte záznam v registru, pak můžete dostat velice výhodné podmínky například jenom 3% p.a. lepší úroková sazba se rozhodně vyplatí, takže není co skrývat. Pokud zjistíme opačné stanovisko a vy máte záznamy v registrech dlužníků, pak to nemusí být překážkou k získání úvěru. Peníze můžete dostat i v tomto případě, že již máte nějaké prohřešky na svém kontě.


</div>

<h2>Vlastnosti hypotéky</h2>
<ul>
<li>Nejedná se o spotřebitelský úvěr.</li>
<li>Hypotéka se poskytuje podnikatelům a firmám.</li>
<li>Výše částky se pohybuje v závislosti na dané nemovitosti. Můžete dostat částku ve výši až 70% z odhadní ceny nemovitosti.</li>
<li>Splatnost je od 1 roku až na 30 let.</li>
<li>Ručí se nemovitostí.</li>
<li>Poskytuje se i zájemcům, kteří mají záznamy v registrech.</li>
<li>Odhad si provádíme sami bez poplatků.</li>
</ul>

            <div class=
Nebankovní hypotéka bez registru
3.3 (66.67%)3

Napsat komentář